ikona_remonty_200x200

REMONTY MIESZKAŃ

Chcesz odnowić/dostosować mieszkanie dla siebie, na sprzedaż lub wynajem? Wszystkie prace wykonamy za Ciebie

ikona_przeprowadzki_200x200

OPRÓŻNIANIE LOKALI

Wszedłeś w posiadanie zagraconego lokalu? Masz pecha, przed Tobą dużo pracy i noszenia. Ale nie musisz tego robić osobiście

ikona_aranzacje_200x200

ARANŻACJE WNĘTRZ

Czy wiesz, co robić, byś dobrze się czuł w odnowionym wnętrzu lub aby szybko znaleźć na nie nabywcę? My wiemy i Ci pomożemy

Sztuka układania przestrzeni

 

Na rynku jest sporo firm, które „wymyślą” Ci wygląd mieszkania lub lokalu użytkowego. I z doświadczenia wiemy, że pieniądze wydane na tego typu usługę to pieniądze dobrze wydane. Ale my zajmujemy się szczególną odmianą aranżacji wnętrz, która jest – głownie ze względu na dostępność cenową – popularna w USA, a od przynajmniej 10 lat także spopularyzowała się Europie.

„HOME STAGING” nie ma polskiego odpowiednika lub dobrego, a oddającego istotę rzeczy tłumaczenia. Niemniej, można spróbować przedstawić tę usługę opisowo.

Najprościej, home staging to podwyższenie wartości nieruchomości o około 10 % bez remontu. Polega na takim zaaranżowaniu przestrzeni przedmiotami i kolorami, by np. mieszkanie się spodobało, a co za tym idzie—szybko dało się sprzedać lub wynająć, albo żeby się w nim przyjemniej mieszkało bez wydawania dużych pieniędzy. Bo zawsze „kupujemy” oczami, a więc akceptujemy to, co zobaczymy, a nie o czym usłyszymy.

Zwykle po zapoznaniu się z rozkładem i zawartością mieszkania spisujemy możliwe do przeprowadzenia modyfikacje oraz charakteryzujemy ich wpływ na otoczenie. Następnie sporządzamy listę koniecznych zakupów i czynności, które należy wykonać w celu uzyskania założonego efektu. I na tym możemy usługę zakończyć, by właściciel lokalu samodzielnie, ale zgodnie z wytycznymi, zmodyfikował przestrzeń. Lecz możemy też owe modyfikacje wprowadzić w życie; pomalować ściany na właściwe kolory, zoptymalizować rozmieszczenie mebli, sprzętów, detali itp.

Ty sam ustalasz zakres usługi, masz zatem istotny wpływ na cenę. Skontaktuj się z nami.

Napisz kilka zdań, czym chciałbyś, abyśmy się u Ciebie zajęli. Zwykle odpowiadamy w kilka godzin i umawiamy dogodny dla stron termin spotkania. Spotkanie do niczego Cię nie zobowiązuje.

Każde zlecenie u nas to: