ikona_remonty_200x200

REMONTY MIESZKAŃ

Chcesz odnowić/dostosować mieszkanie dla siebie, na sprzedaż lub wynajem? Wszystkie prace wykonamy za Ciebie

ikona_przeprowadzki_200x200

OPRÓŻNIANIE LOKALI

Wszedłeś w posiadanie zagraconego lokalu? Masz pecha, przed Tobą dużo pracy i noszenia. Ale nie musisz tego robić osobiście

ikona_aranzacje_200x200

ARANŻACJE WNĘTRZ

Czy wiesz, co robić, byś dobrze się czuł w odnowionym wnętrzu lub aby szybko znaleźć na nie nabywcę? My wiemy i Ci pomożemy

Porządek musi być?

 

Dla wielu z nas – niekoniecznie. Ale podobno uporządkowana przestrzeń wokół człowieka świadczy o jego uporządkowanym wnętrzu. My jednak zajmujemy się rzeczami prostszymi – opróżnianiem mieszkań, a więc wywozem mebli, sprzętów, książek, ale również rzetelnym sprzątaniem, dezynfekcją i odkażaniem przy pomocy ozonatora – czyli ogarnianiem tego, co widoczne gołym okiem. I jesteśmy w tym skuteczni.

Rzeczy przeznaczone do utylizacji wywozimy w miejsca do tego wyznaczone przez samorząd, gdzie są – jako odpad – ewidencjonowane, i gdzie za ich oddanie ponosi się opłatę. W lesie, w rowie, na polu ich nie znajdziecie.

Zlecone prace wykonujemy szybko i dokładnie, dysponujemy wiedzą, dedykowanym sprzętem i doświadczeniem. Niewiele rzeczy jest w stanie nas zaskoczyć; w czasie pandemii widzieliśmy wszystko i sprzątaliśmy wszystko. Nie dziwimy się.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami.

Napisz kilka zdań, czym chciałbyś, abyśmy się u Ciebie zajęli. Zwykle odpowiadamy w kilka godzin i umawiamy dogodny dla stron termin spotkania. Spotkanie do niczego Cię nie zobowiązuje.

Każde zlecenie u nas to: