ikona_remonty_200x200

REMONTY MIESZKAŃ

Chcesz odnowić/dostosować mieszkanie dla siebie, na sprzedaż lub wynajem? Wszystkie prace wykonamy za Ciebie

ikona_przeprowadzki_200x200

OPRÓŻNIANIE LOKALI

Wszedłeś w posiadanie zagraconego lokalu? Masz pecha, przed Tobą dużo pracy i noszenia. Ale nie musisz tego robić osobiście

ikona_aranzacje_200x200

ARANŻACJE WNĘTRZ

Czy wiesz, co robić, byś dobrze się czuł w odnowionym wnętrzu lub aby szybko znaleźć na nie nabywcę? My wiemy i Ci pomożemy

Nikt nie lubi remontów

 

Jeśli nagle stałeś się właścicielem nieruchomości, wkrótce staniesz przed pytaniem, co z nią zrobić? Wynająć (krótkoterminowo, czy długoterminowo?), sprzedać (szybko, czyli tanio, czy zainwestować i sprzedać drożej?), a może przeznaczyć ją dla siebie? Tak czy inaczej bez remontu się nie obejdzie.

A remont remontowi nierówny.

Ten droższy, z wymianą kabli, rur, armatury, mebli i sprzętów AGD —pochłonie przynajmniej 20 % wartości mieszkania. Ten tańszy zakończy się uzupełnianiem ubytków w ścianach, malowaniem, może wymianą paneli na podłodze i estetyzacją przestrzeni. Tak czy inaczej, sumaryczny koszt zawsze będzie zależał od przyszłego przeznaczenia nieruchomości.
Oprócz pieniędzy, które wydasz na remont, istotne jest, kto i w jakiej jakości wykona prace budowlane. I czy weźmie za wykonaną pracę odpowiedzialność, czy jedynie pieniądze; „fachowcy” nie podpisują umów, nie dają gwarancji, nie wystawiają faktur. Po przeliczeniu kosztów poprawek, jakie trzeba po nich wykonać, po wycenieniu czasu, jaki zajmie Ci szukanie specjalisty z prawdziwego zdarzenia, będzie drożej. Dużo drożej. A my stosujemy średnie ceny rynkowe – nie te najwyższe, ale i nie te najniższe. Z nami nie przepłacisz, za godną cenę otrzymasz dobrą pracę. I o to chodzi.

Zaoszczędź czas, pieniądze i nerwy. Skontaktuj się z nami.

Napisz kilka zdań, czym chciałbyś, abyśmy się u Ciebie zajęli. Zwykle odpowiadamy w kilka godzin i umawiamy dogodny dla stron termin spotkania. Spotkanie do niczego Cię nie zobowiązuje.

Każde zlecenie u nas to: